Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

VÍTÁM VÁS NA STRÁNCEHESLA K RAR SOUBORŮM A CD-KEY.

 

Lockerz

LOCKERZ

Lockerz je mezinárodní stránka , na které sbíráte body. Za body si vyměníte zboží. Výhodou je, že zboží dodají až na vaši adresu. Lockerz pochází z Londýna. Spousta cen se měsíčně obnovuje a přidávají se mnoho dalších cen. Máte-li vysněný např. PSP, ale nemáte na něj? Neváhejte a zaregistrujte se!!! Nic vás to nestojí, jen minutu denně.

Body-PTZ
Body v tomto případě označené jako PTZ. Je mnoho variant, jak je sbírat a mnoho variant na nás ještě čeká. První body dostanete po registraci. Spustí se vám jednoduchá hra. Chytáte mince padající ze shora dolu pomocí myši. Kolik toho chytíte, tolik toho máte :-). Po hře se vám hned připíší do vašeho konta. Za hru můžete získat kolem 40 PTZ.

Další jednoduché získávání PTZ je přihlášení. Denně
můžete získat až 2 body za jedno přihlášení. Jde pouze jednou denně získat tyto body.

Třetí způsob jsou otázky. Najdete je pod Dailies. Na každý den je nová otázka ve formě obrázku či videa. Dá se odpovědět jen na otázku ze stejného dne. Na ty předešlé otázky můžete odpovědět, ale PTZ nedostanete! Za otázky dostáváte od 2-5 PTZ.

Čtvrtý způsob je sbírání lidí pod sebe. Nasbírejte jich 20 a máte dvojnásobek všech PTZ. Za každého uživatele dostanete dalších 2 PTZ. Pozvánky se posílají jedinně přes email. Jakmile budete mít u sebe v listu 20 aktivních přátel, dostanete se do lockerz VIP sekce. To znamená dvojnásobek bodů + tričko za které nic neplatíte ani v podobě PTZ.

Nyní se chystá sbírání bodů pomocí stahování hudby, sledování videí a možná nějaká další hra. Tak to uvidíme až postupem času!

PTZ využití
Za poctivě nasbírané body si můžete vybrat zboží. Např. kryty na mobil, paměťové karty, snowboardy, přehrávače DVD, PC, televize, PSP, hry na pc psp xbox, PS3, XBOX a dokonce i kabelky a jiné zboží. Nové ceny jsou vždy v novém měsíci 15. dne. Mnoho jich je hned pryč, ale naštěstí jich tam dávají hodně. Jestli máte něco vyhlédnutého, radím vám hned si to objednejte, nežli vám to někdo vyfoukne :-).

POZOR!!!! JESTLI SE CHCETE PŘIDAT, NAPIŠTE MI DO OSOBNÍCH ZPRÁV! STAČÍ JEN VÁŠ EMAIL! Nebo na email dieta.d@seznam.cz